צילום ביוב

צילום ביוב

חשבתם פעם כשהייתם צעירים שתהייה אפשרות של בדיקת ותיקוני צנרת או תיקון נזילות מרזבים בלי להרוס חצי בית? אז כן. יש כזה דבר והוא גם לא יקר. כיום, בעזרת מכשור משוכלל ניתן 'להיכנס' לתוך הצנרת שלכם, לעשות צילום ביוב ולבדוק מה קורה בתוכו. באמצעות הבדיקה היעילה מאתרים את הבעיה ולפעמים אפשר גם לתקן מבחוץ בלי התערבות יד אדם. ישי ה'אינסטלטוב' שלנו הוא אינסטלטור בירושלים מומחה בבדיקות מן הסוג הזה וגם בפענוח מדויק של הנתונים.

צילום ביוב

כי לא מספיק שיש לך את המכשור, צריך גם לדעת איך משתמשים בזה, איך מנתחים את הנתונים. וכששני התנאים מתקיימים ניתן לסמוך בעיניים עצומות על השילוב הזה של המכשור יחד עם המוח האנושי. אז אנחנו עושים את זה כבר שנים רבות ביעילות, סידרנו סתימות ביוב ותקלות בבתים רבים בעזרת הטכנולוגיה שבידינו והמקצועיות האנושית.

אנו מומחים לצילום קווי ביוב ובדיקות פנים של הצנרת בכל גודל וקוטר. אפילו בקוטר של 30 מ"מ. יש לנו מצלמות משוכללות ביותר שעובדות בטכניקה של רובוט ומצלמות את פנים הצנרת. צילומי הצנרת משמשים למגוון מטרות לאיתור כשלים וליקויים בתוך תוואי הצנרת, כמו: איתור מוקדי נזילה, שבר בצנרת, כיפוף לא רצוי בצנרת, סתימה של גורם זר.

ולא רק לאיתור תקלות משתמשים בנו, גם קבלנים ומשפצי דירות נצרכים לטכנולוגיה הזאת לשם בדיקת טיב ההתקנה של צנרת חדשה. לאחר סיום העבודה או לפני מסירת הדירות. בעזרת מצלמות טכנולוגיות אלו ניתן לבדוק את המרזבים של הפרויקט בטרם המסירה, וכן לעקוב אם יש הצטברות של מים במקום מסוים, מה שעלול לגרום לכשל לאחר שהדיירים כבר יגורו בפרויקט וכן בדיקות נוספות.

צילום ביוב
צילום ביוב

צילום קווי ביוב

צילום צנרת של ביוב מאפשר לפתוח סתימות בקלות וביעילות. בעזרת הידע האנושי שלנו והמכשור הטכנולוגי אנו יכולים לתת לכם שירות איכותי, מקצועי ואמין. השירות בעזרת המצלמות הוא גמיש ומסוגל להגיע לכל מקום, גם לחניונים, מקלטים וגם לקומות גבוהות. וביחד עם כל שירותי האינסטלציה שאנו נותנים מדובר בשירות מושלם לטובתכם – הלקוחות.

בניגוד לקבלנים שונים שיש להם מצלמות פנים אך אינם עושים תיקוני אינסטלציה ואינם מתחים בזה. בעזרת צילום קווי ביוב ניתן לאתר סתימות בזמן קצר מאוד, בוודאי ביחס לעבר שזה היה עלול לקחת כמה ימים ואפילו שבועות עד לאיתור מקור הבעיה. שלא לדבר על כך שהסתימה הייתה מופיעה שוב ושוב בטווח הזמן עד התיקון.

כשנותנים שירותי צילום קווי ביוב בירושלים צריכים להיות זמינים ולתת מענה מהיר. ועל זה אנו אכן שמים דגש. שירות ומענה מהיר לכל בעיה. ולא בכדי אנו מהחזקים בתיקוני אינסטלציה בירושלים והסביבה. אנו נותנים שירות תיקוני אינסטלציה וכן שירותי ייעוץ לכל בעיה שתצוץ לכם בביוב. וכבר דיברנו על המכשור מהמשוכללים ביותר בארץ בתחום צילום הביוב.

צילום קווי ביוב
צילום קווי ביוב

צילום קווי ביוב בירושלים

המצלמות שלנו מסוגלות לצלם בתוך הצנרת ברדיוס של 360 מעלות ובכך נותנות תמונה מקיפה וברורה שבעזרתה ניתן לאתר את הבעיה בקלות ובמהירות. הכניסו את זה טוב טוב לראש: צילום קווי ביוב בירושלים זה רק אינסטלטוב (אם אתם רוצים עבודה יעילה ואיכותית…). ולאחר שאנו מאתרים את הבעיה אנו מטפלים בה במקצועיות וביעילות, בין אם מדובר בסימה בבית, בעסק, במרתף וכו'.

אנו עושים את כל תיקוני האינסטלציה הנדרשים. תיקוני צנרת, תיקוני מרזבים, תיקון ביוב בבית וביוב ראשי, ניקוי של אבנית, בדיקה וצילו של קווי צנרת, ניקוי תעלות ועוד ועוד. אז אם יש לכם סתימה בביוב והמים עולים ומציפים את הבית, הדבר היעיל ביותר הוא להכניס מצלמה ולבדוק את פנים הצנרת. כך ניתן יהיה לאתר בקלות וביעילות את מקור הבעיה וגם ללכת לשכן, אם יש צורך, ולהוכיח לו שהסתימה היא בצנרת שלו ובאחריותו.

צילום קווי ביוב בירושלים הוא צילום יעיל ביותר כאשר מדובר בבניין גדול ואם נצטרך לבדוק שם צנרת בעייתית ללא המכשור הדבר יהיה כמעט בלתי אפשרי, אלא אם כן, כפי שאמרנו, נעשה ניסוי וטעייה עד שנעלה על הבעיה. אבל כאמור, בעזרת המכשור הטכנולוגי לצילום פנים הצנרת, כל הבלגן נחסך. הזמינו אצלנו כבר עכשיו צילום ביוב.

אנו עושים גם: התקנת טוחן אשפה פורדהם, החלפת פלאנג כרומגן מחיר ועוד.

צילום קווי ביוב בירושלים
צילום קווי ביוב בירושלים

מחפשים מומחה צילום ביוב?

אינסטלטור בירושלים - ישי פוקס

אינסטלטור מומלץ מוסמך משרד העבודה מתמחה במתן מגוון פיתרונות מקצועיים אמינים ומתקדמים בתחום האינסטלציה.

 "אינסטלטוב" אינסטלטור מומלץ בירושלים, יותר אמין מ"יצאת צדיק"! ויותר פשוט מאתר מידרג!

5/5
Open chat
1
אני כאן לשירותך
שלום וברכה!
אני ישי פוקס לשירותך..
: )
Call Now Button