סתימת שורשים

סתימת שורשים

אתם צריכים פתיחה של סתימת שורשים? הגעתם למקום הנכון. אנו נותנים שירותי פתיחת סתימת שורשים ופתיחת סתימות בכלל עם צוות מיומן ומקצועי ושירות ללא תחרות. אנו נותנים את כל סוגי שירותי האינסטלציה – פתיחת סתימות, ביוב, קווי צנרת ועוד. אצלנו תקבלו אחריות מלאה על כל עבודה, שירות אמין ואדיב ומחירים אטרקטיביים. אצלנו תהיו מרוצים ב-100%.

סתימת שורשים, מה עושים?

אם נתקלתם בבעיה של שורשים שצמחו לתוך צנרת הביוב, צריך להיעזר בכלים המתאימים, שאם לא כן, הבעיה תחזור על עצמה שוב ושוב. באמצעות הכלים המתאימים נוציא את השורשים ובכך נמנע את הישנות הבעיה. בהזמנת עבודה אצלנו אנו אחראיים להסרת השורשים ולמנוע את חזרת הבעיה בעתיד. העבודה כוללת את חיתוך השורשים, שימוש בחומרים משמידי שורשים וכן איטום הצנרת.

לייעוץ והצעת מחיר, צרו עמנו קשר כבר עכשיו במס' הטלפון המופיע כאן באתר. ובין לבין… דעו כי אתם לא לבד… בעיה של סתימת שורשים היא בעיה די נפוצה. חדירה של שורשים לצנרת הביוב גורמת לסתימות ובמקרים חמורים יותר לשבירת הצנרת. הטיפול בבעיה הוא מורכב מעט ומוטב להפקיד את הטיפול אצל אינסטלטור 24 שעות בירושלים שהוא מומחה באמת. שאם לא כן, תמצאו את עצמכם מזמינים אינסטלטור בתכיפות די גבוהה.

אינסטלטור מומחה צריך לדעת כיצד לזהות את הבעיה במהירות ולאחר מכן לטפל בבעיה בדרכים הנכונות ובהתאם לחומרתה. ישנם כמה שיטות הנהוגות בישראל לטיפול בבעיית השורשים ולא תמיד ניתן לפתור את הבעיה לגמרי. לפעמים יש צורך בשטיפת קווי ביוב תקופתית ואין פתרון אחר לבעיה הספציפית. בעיקר כאשר השורשים חודרים שוב ושוב לתוואי הצנרת.

סתימת שורשים
סתימת שורשים

שירות של סתימת שורשים בביוב

העץ הבעייתי ביותר שגורמת לסתימת שורשים בביוב הוא עץ הפיקוס. העץ הוא תמים למראה ואולי גם נחמד לנוף הציבורי ברחוב שלכם אבל מבחינת הביוב הוא עושה בעיות… וכאמור כדי לטפל בבעיית השורשים בביוב נדרש טיפול ארוך טווח. בדרך כלל עושים זאת באמצעות גיזום השורשים ושחרור תוואי הצנרת.

אנו נותנים שירות זה במחירים אטרקטיביים, תוך אחריות לכך שהבעיה לא תחזור על עצמה באופן תכוף. לשורשים של עץ יש תכונה שהם נמשכים ללחות. ובכן השורשים 'מרגישים' שיש לחות בתוך הצנרת והם ינסו בכל דרך להגיע לשם. בדרך כלל בחיבורים אך לפעמים הם גם פורצים את הפלסטיק של הצנרת וחודרים פנימה. אם לא יטפלו בהם נכון הם יחזרו שוב ושוב.

גם אם אתם אוהבים לפתור בעיות אינסטלציה בעצמכם, בעיה של סתימת שורשים בביוב לא תוכלו לפתור בעצמכם, לצורך פתרון הבעיה חובה להשתמש בכלים כבדים הנמצאים אצל בעלי מקצוע. אצלנו באינסטלטוב תקבלו שירות של שחרור סתימה בביוב ובכלל כל שירותי האינסטלציה במחירים אטרקטיביים ובשירות הטוב ביותר. אצלנו תקבלו גם אחריות מלאה על העבודה.

סתימת שורשים בביוב
סתימת שורשים בביוב

שחרור סתימה בביוב

העבודה שלנו נעשית באמינות ובשקיפות. אנו מתחייבים לעבודה עד לשביעות רצונכם המלאה. אם מפתיעה אתכם סתימה בלתי צפויה, והיא בדרך כלל מפתיעה… באמצע שאתם מצחצחים שיניים או אפילו יותר גרוע, במהלך המקלחת… פתאום הצנרת נסתמת, הניאגרה לא מורידה את המים, הברז מציף את הבית במים, זה אומר שככל הנראה אתם צריכים להזמין שירות של שחרור סתימה בביוב.

מה בעצם גורם לסתימה בביוב? סתימה בביוב יכולה להיווצר, כפי שראינו לעיל, משורשים שחדרו לפלסטיק של הצנרת וזה דווקא גורם שאינו בידינו, אבל יש גם גורמים שהם בידינו ואנו יכולים למנוע אותם. כגון זריקת חומרים שאינם מתכלים לתוך האסלה, כמו למשל מגבונים לחים. גם שפיכה של שמן בכמות גדולה יכולה ליצור סתימה, עד כמה שזה מפתיע… כי השמן אינו נמס, הוא נשאר על דפנות הצנרת, מתייבש וגורם להיווצרות חומר ספוגי שסותם לאט לאט את הצינור.

אנו מומחים בפתיחת סתימות במהירות וביעילות ולא פחות חשוב מכך במחירים הוגנים. אנו פותרים את הבעיה העכשווית וגם דואגים למנוע ככל הניתן את שובה ל הבעיה. אנו פותחים סתימות ביוב בבית, בחצר ובכל מקום. התקשרו אלינו עכשיו או שילחו הודעה ואנו נחזור אליכם בהקדם.

אנו עושים גם התקנות של כלים סניטריים כמו התקנה אסלות מונובלוק, החלפת כיור מטבח התקנה שטוחה ועוד, אם ברצונכם להתקין או לקבל הצעת מחיר כמה עולה להתקין אמבטיה או כל מתקן סניטרי אחר התקשרו אלינו כבר עכשיו.

שחרור סתימה בביוב
שחרור סתימה בביוב

 

מחפשים מומחה סתימת שורשים?

אינסטלטור בירושלים - ישי פוקס

אינסטלטור מומלץ מוסמך משרד העבודה מתמחה במתן מגוון פיתרונות מקצועיים אמינים ומתקדמים בתחום האינסטלציה.

 "אינסטלטוב" אינסטלטור מומלץ בירושלים, יותר אמין מ"יצאת צדיק"! ויותר פשוט מאתר מידרג!

5/5
Open chat
1
אני כאן לשירותך
שלום וברכה!
אני ישי פוקס לשירותך..
: )
Call Now Button