התקנת מקלחון

התקנת מקלחון

במאמר הבא תקראו על תחזוקת והתקנת מקלחון רגיל, מקלחון פרופילון ומקלחון עם אגנית וכן מחיר התקנת מקלחון. אז נכון שזה לא בדיוק רעיון למתנה ליום הנישואין אבל זה בהחלט מכניס רעננות לחיי הנישואין וליופי של הבית.

לא תאמינו מה התקנת מקלחון עושה לבית

רוצים לעצב את האמבטיה בעלות נמוכה? התקנת מקלחון זה הסוד! התקנת מקלחון זה לא סיפור יקר יחסית למראה החדשני והרענן שהוא מביא לאמבטיה ולבית כולו. התקנת מקלחון מתבצעת על ידי זגג או אינסטלטור שיש לו את הידע והניסיון לכך. יש היום מבחר מקלחונים שיכולים לשדרג את האמבטיה שלכם, המקלחון הסטנדרטי הוא מקלחון פינתי, יש גם מקלחון חזיתי, מקלחון עם זכוכית שקופה, מקלחון עם זכוכית חלבית, מקלחון דלת הזזה, מקלחון דלת פתיחה רגילה. גודל המקלחון הפינתי הסטנדרטי הוא 90X90 ס"מ, גובהו הסטנדרטי 2 מטר. רוחב מקלחון חזיתי סטנדרטי הוא 1.5-1.6 מטר, הגובה כנ"ל.

התקנת מקלחון
התקנת מקלחון

מחיר התקנת מקלחון שלם

מחיר התקנת מקלחון מושפע מגודל המקלחון, סוג המקלחון (פינתי או חזיתי) והדלת (הזזה או פתיחה רגילה). ההתקנה של מקלחון פינתי יקרה יותר מאשר החזיתי וכמו כן דלת הזזה מייקרת גם היא את המקלחון. מחיר משוער של התקנת מקלחון חזיתי בגודל סטנדרטי ועם זכוכית שקופה לא יקרה כ-3000 ₪, אם תרצו להוסיף שכלול של דלת הזזה זה ייקר בכ-500 ₪. זכוכית חלבית או זכוכית יקרה אחרת תייקר בכ-500 ₪ נוספים. מחיר התקנת מקלחון פינתי בגודל וזכוכית סטנדרטיים – כ-3500 ₪. זכוכית חלבית תייקר בכ-500 ₪ נוספים, דלת הזזה תייקר בכ-500 ₪ נוספים. המחירים הם משוערים לפני מע"מ, ויכולים להשתנות בהתאם למחירי הספקים והחברות השונות, כמו בהתקנת כלים סניטריים אחרים.

מחיר התקנת מקלחון
התקנת מקלחון זה לא רק מחיר

איך מבצעים התקנת מקלחון פרופילון ואיך מתחזקים

לפני התקנת מקלחון פרופילון יש לוודא שהמקלחון לא יכסה את הניקוז וכן שניתן לפתוח ולסגור את הדלת ללא הפרעה. לפני התקנת מקלחון פרופילון וודאו שהוא עומד בתקן, וכן שהדפנות תואמות לעובי המינימלי (4-8 מ"מ, תלוי בכמה פרמטרים). בהתקנת מקלחון פרופילון או כל מקלחון אחר יש לבנות ברצפת המקלחון שיפוע כדי שהמים יתנקזו לחור הניקוז של המקלחת ולא יגרמו לשיטפון בכל הבית. אם אין אפשרות לבנות שיפוע אפשר להתקין אגנית ברצפת המקלחון שימנע את זליגת המים. המקלחון דורש תחזוקה במשך הזמן, מניעת עובש מדפנות המקלחון ובעיקר בחיבורים בין הקיר למקלחון היא חשובה מאוד. לניקוי מושלם אפשר להסיר את העובש בעזרת אקונומיקה מדוללת במים.

התקנת מקלחון פרופילון
התקנת ותחזוקת מקלחון פרופילון

התקנת מקלחון עם אגנית, מה זה דורש

התקנת מקלחון עם אגנית היא שדרוג של רעיון עיצוב האמבטיה באמצעות המקלחון, האגנית מוסיפה עוד דקורטיביות וגם תוספת של נוחות בכך שהיא מונעת מהמים להתפזר בחדר האמבטיה. התקנת מקלחון עם אגנית דורשת ידע מקצועי ועבודה מדויקת. בעת התקנת מקלחון עם אגנית צריך להקפיד על איטום מושלם בין הזכוכית לאגנית וכן בין האגנית לרצפת האמבטיה מה שמצריך פילוס מושלם של הרצפה שעליה תהיה מותקנת האגנית או לחילופין יצירת מדרגה מבטון, ולאחר מכן לחבר את האגנית למדרגה באמצעות בורגי נירוסטה. לכן חשוב שהמתקין יהיה מקצועי ובעל ניסיון בהתקנת מקלחונים. התקנה טובה של מקלחון – מכל סוג שהוא, לאו דווקא עם אגנית – תמנע את הצורך מפתיחת סתימה באמבטיה ותיתן לכם שנים רבות של הנאה ממקלחון נוח ודקורטיבי. אם אתם רוצים להתקין מקלחון או פתיחת סתימה בכיור התקשרו אלינו ונבוא מיד.

התקנת מקלחון עם אגנית
התקנת מקלחון עם אגנית יותר נוח ויותר דקורטיבי

מחפשים מומחה התקנת מקלחון?

אינסטלטור בירושלים - ישי פוקס

אינסטלטור מומלץ מוסמך משרד העבודה מתמחה במתן מגוון פיתרונות מקצועיים אמינים ומתקדמים בתחום האינסטלציה.

 "אינסטלטוב" אינסטלטור מומלץ בירושלים, יותר אמין מ"יצאת צדיק"! ויותר פשוט מאתר מידרג!

5/5
Open chat
1
אני כאן לשירותך
שלום וברכה!
אני ישי פוקס לשירותך..
: )
Call Now Button