תיקון קולטים

תיקון קולטים

קולטי הדוד שלכם זקוקים לתיקון? הזמינו אצלנו עכשיו תיקון קולטים. אנו נבצע לכם כל סוג של תיקון ביעילות ובזריזות והכי חשוב באחריות. וגם במחירים הגונים. במאמר הנוכחי ניתן סקירה קצרה על סוגי תקלות נפוצות בקולטי הדוד. תקלות שהן נפוצות בכל החברות וסוגי דודי השמש.

תיקון קולטים

אחת מהתקלות הנפוצות היא נזילה מהצינורות של הקולט. המים עוברים בצינורות הנמצאות בתוך הקולט ואם אתם רואים נזילה בגג, בהרבה מן המקרים היא נובעת כתוצאה מנזילה בצנרת של הקולטים. וכיצד נגרמת הנזילה?

היא יכולה להיגרם כתוצאה מבלאי של הצנרת. ולכן בכדי למונע מלכתחילה את הבעיה מומלץ לרכוש דוד שמש חדש מחברה אחראית ובעלת מוניטין שלא מוכרת דודים משוחזרים או משופצים. אולם אם אתם כרגע צריכים תיקון הזמינו אותנו על מנת שנוכל לשרת אתכם ולתקן את הקולט. החלפת צנרת של הקולט יכולה להגיע למחיר מקסימלי של 500 ₪. תלוי מה הבעיה.

בעיה נוספת שעלולה להתגלות בדוד היא בעיית האבנית. במעבר שבין הקולטים לדוד יכולה להצטבר אבנית. האבנית יכולה לגרום לזרם חלש של המים העוברים בצנרת או אפילו לסתימה. במקרה של תקלה זו, הזמינו אותנו לניקוי יעיל של האבנית. הניקוי נעשה באמצעות שטיפת האבנית. עלות התיקון היא נמוכה. ניקוי שיישמר לאורך זמן. כמו כן אפשר להתקין תוספים מיוחדים למניעת הצטברות והיווצרות של אבנית.

תיקון קולטים
תיקון קולטים מזמינים אצל ישי

תיקון קולטים של דוד שמש

תקלה נוספת המצריכה תיקון קולטים של דוד שמש היא שבירת הזכוכית של הקולט. בדרך כלל כשנשברת הזכוכית של הקולט יש צורך להחליף את כל הקולט ואי אפשר להחליף רק את הדוד. עלות ההחלפה היא כמה מאות שקלים.

אנו מתמחים כבר שנים רבות בתיקון של תקלות בדודי שמש, הן בתיקון של תקלות נפוצות והן בתיקון של תקלות נפוצות פחות. הזמינו אותנו ותקבלו תיקון במחירים הנוחים והוגנים. אנו מטפלים בכל סוגי התקלות של הדודים כגון מה שנכתב לעיל וכגון התפוצצות של זכוכית הקולטים מהקור וכן החלפה והתקנה של קולטי שמש. תוכלו לקבל עלינו המלצות רבות של לקוחות מרוצים.

ולא רק בתקלות של קולטי השמש אנו מטפלים. אנו מתקנים את כל סוגי התקלות של דודי השמש ביעילות ובמומחיות. ובואו נאמר את האמת, רוב התקלות בדודים הם בדוד עצמו ולא בקולטים ולא זו בלבד, אלא שתיקון קולטים של דוד שמש היא יחסית יותר קלה היות ותקלה בקולט ניתן בדרך כלל לראות מיד ואילו תקלה בדוד עצמו היא יותר קשה לגלות.

תיקון קולטים של דוד שמש
תיקון קולטים של דוד שמש

תיקון קולטים לדוד שמש

בדרך כלל, לאחר שאנו בודקים את הדוד אנו נעזור לכם להחליט אם כדאי לכם לעשות תיקון קולטים לדוד שמש או עדיף להחליף את הדוד כולו. אנו נעזור לכם לקבל החלטה שבראש ובראשונה תהייה בשבילכם חסכונית יותר. כי על פניו תיקון הוא יותר זול מלרכוש דוד שמש חדש, אולם לפעמים מרוב שהדבר יצריך תיקונים חוזרים ונשנים, עדיף לקנות חדש וכמה שיותר מוקדם, לא אחרי כמה תקלות.

כמו כן אנו נעזור לכם וניתן לכם מידע אמין איך ניתן למנוע תקלות חוזרות בדוד. וכן כיצד תוכלו לזהות את מקור הבעיה. אז כמו שאמרנו, רוב התקלות בדודים הם בדוד עצמו ולא בקולט. אם זה בגוף החימום או בפלאנג' וכדומה. העלויות של החלפת גוף חימום או פלאנג' או תיקון קולטים לדוד שמש הן הרבה פחות מאלף ₪ וזה תלוי בסוג הפלאנג', קלות הגישה למקום ופרמטרים נוספים.

אני – ישי האינסטלטוב – משמש גם כטכנאי של דודי שמש, ואינסטלטור בירושלים 24 שעות. לאחר כל תיקון קולטי שמש בירושלים או של הדוד אני משתדל לקבל את הפידבק של הלקוח. ובדרך כלל מדובר בפידבקים חיוביים. אם אתם רוצים גם להיות מהלקוחות המרוצים שלנו, הזמינו אותנו כעת. אנו פנויים לשירותכם כמעט בכל שעה שתקראו לנו.

אנו נתקן לכם את כל סוגי התקלות בקולטים ובדודי השמש, בירושלים והסביבה. כמו כן אנו עושים את כל עבודות האינסטלציה וכן התקנת כלים סניטריים, צילום ביוב, התקנת טוחן אשפה פורדהם, ועוד. אנו מתקינים ומתקנים דודי שמש וכן מבצעים תיקון קולטי שמש בירושלים והסביבה, מבשרת, גבעת זאב, רמות ועוד. הזמינו עכשיו תיקון קולטים מקצועי או הצעה להחלפת פלאנג כרומגן מחיר.

תיקון קולטים לדוד שמש
תיקון קולטים לדוד שמש

מחפשים מומחה תיקון קולטים?

אינסטלטור בירושלים - ישי פוקס

אינסטלטור מומלץ מוסמך משרד העבודה מתמחה במתן מגוון פיתרונות מקצועיים אמינים ומתקדמים בתחום האינסטלציה.

 "אינסטלטוב" אינסטלטור מומלץ בירושלים, יותר אמין מ"יצאת צדיק"! ויותר פשוט מאתר מידרג!

5/5
Open chat
1
אני כאן לשירותך
שלום וברכה!
אני ישי פוקס לשירותך..
: )
Call Now Button