התקנת מקלחונים

התקנת מקלחונים

התקנת מקלחונים היא עבודה למקצוענים, אנו עוסקים מזה שנים רבות בהתקנת מקלחונים בירושלים והסביבה ואנו רואים צורך לחלוק אתכם – הגולשים – את סודות ההתקנה שלנו, במאמר תגלו מדוע כל כך הרבה אנשים מזמינים רק אותנו להתקנת מקלחון בביתם, גם המחיר שלנו מצוין, במאמר תקראו גם כיצד קובעים בהתקנת מקלחונים מחיר. קראו והזמינו…

התקנת מקלחונים

אנו עוסקים מזה שנים רבות ב התקנת מקלחונים בירושלים וכן אגני מקלחונים המיוצרים מחומרים שונים ומגוונים. מבחר המקלחונים המוצע בחנות רק הולך וגדל בעיקר בעשור האחרון הודות לאפשרויות הטכנולוגיות של המפעלים שהתפתחו בשנים האחרונות. כשבאים לבחור ממקלחון או אגנית מה שחשוב הוא לשמור על מירב הבטיחות והנוחות גם ובעיקר בהתקנה, רק התקנה מקצועית יכולה להבטיח שהמקלחון אכן יהיה מותקן כמו שצריך בהתאם לדרישת התקן. ולכן אין זה מפתיע שרבים בוחרים בנו להתקין מקלחונים ואגניות בביתם.

לטובת גולשי האתר אנו חולקים אתכם את הכללים שאנו מקפידים עליהם בעת התקנת מקלחון, מה שמבטיח שההתקנה תהייה מקצועית, בטיחותית ועמידה לשנים רבות. 1. השלב הראשון הוא בדיקת מאפייני המקלחון או האגנית. 2. בחירת סוג ההתקנה הנכון ספציפית עבור אותו מוצר. 3. הנחיות היצרן להנחה נכונה של המקלחון 4. מדידה נכונה לפני ההתקנה היא קריטית, כולל סימון נכון של נישה או שקע בקיר וכן סימון נכון של הניקוז. 5. הכנה נכונה של הבסיס שיהיה מפולס. 6. ניסיון פרקטי בהנחת המקלחון כנדרש. 7. חיבור נכון של צווארון הניקוז ו… זהו סיימנו בשעה טובה, לשימוש של מקלחת נעימה עוד שנים רבות…

התקנת מקלחונים
התקנת מקלחונים מקצועית

התקנת מקלחונים בירושלים בחירה נכונה של מקלחון

חדר האמבטיה התיישן? במקום להיכנס להוצאות שיפוץ של עשרות אלפי ₪, אפשר פשוט בכמה פעולות קטנות לשנות את המצב, צביעה, החלפת המקלחון והתקנת אסלה תלויה, ויש לכם חדר אמבטיה חדיש ועדכני, התקנת מקלחונים בירושלים זה הסטייל האחרון… ההתאמה של המקלחון לעיצוב הכללי של חדר האמבטיה היא מרכזית לנראות החדישה והעדכנית שאתם רוצים לשוות לחדר האמבטיה. גם המאפיינים הטכניים והפונקציות של המקלחון משפיעים על הנראות, מקלחון עם מאפיינים עדכניים כמו אופציה לג'קוזי למשל היא מאוד מומלצת לאלה שאוהבים להיות בסטייל (גם אם זה לא יהיה בשימוש בסוף…) לעומת אלה שאוהבים סגנון יותר שמרני אולי אפילו על גבול הענתיקה שזה פחות מתאים להם.

אם תרצו להגביר את תחושת החדשנות והריענון יש צורך גם בהתקנת קולט שמש חדש. ואם כבר דיברנו – כשאתם בוחרים מקלחון שימו דגש על היתרונות הפרקטיים והמעשיים של המוצר, לא מזיק לבקש מהמוכר סקירה קצרה ומהירה על המקלחון שאתם עומדים להתקין בביתכם לשנים רבות.

התקנת מקלחונים בירושלים
התקנת מקלחונים בירושלים והסביבה

התקנת מקלחון מחיר

מחיר התקנת מקלחון מחיר תלוי בהתקנה: ניתן להתקין אותם צמוד לרצפה, היתרון של התקנה זו היא אינטגרציה מושלמת ו'שפה עיצובית אחידה' עם החלל, גם הכניסה למקלחת היא מאוד נוחה – אין 'מכשולים' בעת הכניסה למקלחת. ומצד שני אפשר להתקין את המקלחון על אגנית ובכך לספק בטיחות ונוחות רבה יותר, כמו למשל – מניעת החלקה, חיסכון בצורך לגרוף את המים המתפשטים ברצפת החדר לאחר כל מקלחת ושחרור סתימות מהיר. לגבי מידות המקלחון – ישנם מידות סטנדרטיות של החברות אך ברוב החברות כיום ניתן להזמין מקלחון בהזמנה מיוחדת ולהתאים את מידותיו לחדר האמבטיה, ההבדל העיקרי במחיר הוא בקניית המקלחון אך בהתקנת מקלחון מחיר אין הבדל גדול.

התקנת מקלחון מחיר
התקנת מקלחון במחיר מצוין ובאיכות גבוהה

התקנת מקלחונים מחיר

נזכיר שוב – התקנה נכונה חוסכת נזילות, רטיבות וכו', ומבטיחה עמידות מצוינת לאורך שנים. התקנה נכונה צריכה להתחשב בהוראות היצרן, כמו כן צריך לבדוק אם הוא עמיד יותר בפני שריטות וחבטות, מפני שרגישות לכך מצריכה זהירות יתרה, וזה משפיע על המחיר כמובן. ישנם מספר סוגי מקלחונים העשויים מחומרים שונים אקריליים או קרמיים וגם הם משפיעים בהתקנת מקלחונים מחיר. ואגב, בהתקנה של מקלחונים אקריליים או קרמיים צריך לשמור יותר על העמידות שלהם, כמו גם שמירה מושלמת על צבע הפיגמנטים העדינים שלהם. גם הגימור של המקלחון והאביזרים הנלווים יכולים להשפיע על המחיר של התקנת מקלחונים מחיר. יש היום מקלחונים עם מגוון סוגי גימור ואביזרים תואמים: אגניות בצבעים וגוונים משתלבים או ניגודיים, מחיצות מעוצבות, ברזים תואמים ועוד. התקנת מרזבים מחירון הזול ביותר וכן התקנת מקלחונים בירושלים זה רק 'אינסטלטוב – אינסטלטור בירושלים'.

התקנת מקלחונים מחיר
התקנת מקלחונים מחיר הכי טוב בירושלים

מחפשים מומחה התקנת מקלחונים?

אינסטלטור בירושלים - ישי פוקס

אינסטלטור מומלץ מוסמך משרד העבודה מתמחה במתן מגוון פיתרונות מקצועיים אמינים ומתקדמים בתחום האינסטלציה.

 "אינסטלטוב" אינסטלטור מומלץ בירושלים, יותר אמין מ"יצאת צדיק"! ויותר פשוט מאתר מידרג!

5/5
Open chat
1
אני כאן לשירותך
שלום וברכה!
אני ישי פוקס לשירותך..
: )
Call Now Button